fbpx

Wyświetlanie jednego wyniku

Wynajem sale na urodziny

Jaki jest ciekawy sposób na świętowanie nietypowych urodzin? Co zrobić, jeśli nie masz ochoty iść do restauracji lub klubu? Najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie lokalu na przyjęcie urodzinowe, w którym Ty i Twoi goście będziecie sami i w którym możesz zorganizować naprawdę fajną imprezę!
Salony AirDance to miejsca, które można wynająć na kilka godzin na przyjęcie urodzinowe!
Stylowy salonik, w którym zorganizujesz najfajniejszą imprezę w życiu! Spektakularne oświetlenie, dźwięk przestrzenny, wysokie sufity i atmosfera sprawią, że Wasz dzień będzie niezapomniany.
W AirDance Space znajduje się również bar, do którego można zaprosić barmana w celu zorganizowania spektakularnej uroczystości. Można tam również coś przekąsić. Duży parkiet i dobre nagłośnienie sprawią, że wszyscy będą poruszać się w rytm muzyki, a w salonie z sofą będą się relaksować.
Z pewnością szukałeś AirDance Space wśród dziesiątek innych na swoją imprezę! Najważniejsze, że u nas panuje przytulna atmosfera, którą w pełni dopełniasz Ty, otoczony rodziną, krewnymi, przyjaciółmi i współpracownikami! Co może być lepszego, gdy to Ty decydujesz o wszystkich szczegółach tego dnia! Chętnie udostępnimy Państwu miejsce na przyjęcie urodzinowe w atrakcyjnej cenie. Jest o czym pisać, więc zadzwoń do nas – jesteśmy gotowi na każde wyzwanie!
Nasza najlepsza sala do wynajęcia na przyjęcie urodzinowe to sala AirPort to aż 220m2 na twoje świąteczne pomysły!
Do korzystania:
-Lokal na wyłączność,
-Wytwornica dymu,
-Nagłośnienie,
-Oświetlenie,
-Bar z lodówkami i kostkarką,
-Bezpłatny parking,
-Łazienka,
-Zielony ogródek z oświetleniem i leżakami
-Możliwość wniesienia własnego alkoholu i przekąsek.
Dodatkowo proponujemy Państwu:
*Sprzątanie
*Usługi barmańskie
*Usługi DJ-a
*Fotograf
*Catering
*Obsługa kelnerska
Dostosowujemy się do każdego wydarzenia!
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48 501 216 331)
lub do odwiedzenia naszego lokalu (ul. Materii 1, Warszawa)