fbpx

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Sala do wynajęcia Warszawa

Szukasz sali do wynajęcia w Warszawie na zajęcia taneczne lub fitness? A może potrzebujesz miejsca, w którym będziesz mógł prowadzić szkolenia, spotkania i seminaria szkoleniowe? Airdance Space jest gotowa zaoferować Ci pięć sal do wynajęcia, wszystkie zlokalizowane w pobliżu warszawskiego lotniska im. Chopina Nasza największa sala taneczna ma powierzchnię 220 metrów kwadratowych. AirDance Space oferuje lokale do wynajęcia na różnego rodzaju imprezy, a my mamy idealne miejsce, które z pewnością zadowoli każdego.

Po raz kolejny nasze pomieszczenia są idealne nie tylko do tańca czy uprawiania różnych sportów. Sala do wynajęcia to doskonałe rozwiązanie, jeśli nie masz miejsca, w którym mógłbyś zorganizować sesję zdjęciową, szkolenie, sesję rozwoju pracowników dla swojej firmy, nagrać amatorski film lub zrobić romantyczną niespodziankę ukochanej osobie. Sala do wynajęcia doskonale nadają się do zorganizowania spotkania biznesowego, przyjęcia lub imprezy firmowej, kursu mistrzowskiego, próby, samokształcenia lub szkolenia dla grupy. Również nasze sale do wynajęcia nie jest zwykłym pomieszczeniem po świeżym remoncie, lecz miejscem, w którym powstają prawdziwe dzieła sztuki.

Istnieje możliwość wynajęcia sali na potrzeby sesji zdjęciowych i filmowych. Aktywnie zarządzamy naszymi sieciami społecznościowymi i doskonale wiemy, że wymagają one codziennie nowych materiałów zdjęciowych i wideo. Filmowaniem zajmują się profesjonaliści i amatorzy. Aby uzyskać dobry efekt, potrzebne są odpowiednie miejsca i wysokiej jakości oświetlenie. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest sala do wynajęcia. W AirDance Space jesteśmy w stanie podłączyć cały niezbędny sprzęt, uzyskać dobrej jakości światło, wykorzystać projekt do stworzenia atrakcyjnego tła, sfotografować modeli w ruchu i w statyce.
Możesz wybrać salę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i wielkości – wszystko zależy od tego, jakie wydarzenia planujesz i ile osób będzie obecnych.

Wynajmując salę na określony czas, należy zapłacić tylko za czas, który jest rzeczywiście potrzebny. Salę można wynajmować na godzinę lub na dłużej.

Dostęp do: kawiarni, szatni i toalety
Cena sali do wynajęcia:
*30zł/godzina (lekcje indywidualne)
*25zł/dzień (trening własny)
*Karnet miesięczny «Trening własny» – 200zł/miesiąc. Nieograniczony dostęp do wolnych sal.
*Karnet miesięczny «Pro» – stawka ryczałtowa 600zł/miesiąc. Nielimitowana ilość rezerwacji w ciągu miesiąca przez jednego instruktora (Ograniczona liczba karnetów!!!)
Rezerwuj salę przez Messenger, Instagram, WhatsApp lub telefonicznie 503547668