fbpx

Założyciele AirDance Academy

Vladimir Sharapov swoją przygodę z tańcem rozpoczął już w wieku 7 lat.
Vladimir jest aktualnym Vice mistrzem  Polski.

Vladimir ma na swoim koncie:
Vladimir Sharapov 5 krotny mistrz Ukrainy , Akademicki Mistrz Europy ,
Top 30 rankingu WDSF
aktualny V-ce Mistrz Polski par zawodowych

Joanna Wargala CEO w GPP LONDON LLC właściciela Marki BeReady oraz AirDance App .

Prywatnie mama dwóch córek oraz aktywna tancerka PROAM . Od trzech lat intensywnie zaangażowana w taniec na rynku miedzynarodowym. Jako jedna z pierwszych rozpoczęła intensywną przygodę z ruchem ProAM zdobywając kilka najważniejszych tytułów.

Joanna ma na swoim koncie : srebrny medal z Blackpool , V-ce Mistrzostwo Europy WDC ProAM , Tytuł Mistrza Polski ProAM , WDC World Super Cup winner 2019 , oraz tytuł aktualnego mistrza Świata .

Obecnie promuję swoją nowa markę AIRDANCE App która jest innowacyjnym rozwiązaniem w zakresu mobilnej platformy lekcji online . Jej motto życiowe „Dobrze widzi się tylko sercem .Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu” -Antoine DE Saint-Exupery.

Kamil Kuroczko

Kamil Kuroczko

Tancerz, nauczyciel, choreograf

Rozwiń opis

Zaczynał naukę tańca towarzyskiego w Tarnobrzegu w szkole Tańca „Samba”, Doroty Chwałki i Aleksandra Furmana w wieku 16 lat. Po wyjeździe na studia do Krakowa, gdzie Na Uniwersytecie Ekonomicznym studiował rachunkowość i controlling, zaczął reprezentować klub ‪Idea Kraków‬ trenując pod okiem Janusza Białego, Andrzeja Suchockiego, Natalii Piecewicz. Tańcząc z Anna Siwek, dwukrotnie został finalistą Mistrzostw Polski w klasach. W 2014 roku w wieku 22 lat zadebiutował jako tancerz w programie „Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami” sezony II-V i X partnerując Honoracie Skarbek, Sylwi Juszczak-Arnesen, Magdalenie Lamparskiej, Joannie Opoździe i Magdzie Beredzie. Rozwijając swoje umiejętności w innych stylach tanecznych, razem z Sara Janicka w 2016, zdobyli tytuł mistrza polski w showdance Latin i mistrzów świata showdance Latin w Paryżu. W karierze sportowej wygrali Akademickie Mistrzostwa Polski w tańcach Latynoamerykańskich i zajęli top 49 msc na festiwalu Blackpool Dance festiwal w kategorii Dorośli (2018) na 303 pary. Trenując w Warszawie w Akademii Tańca pod okiem Marka Fiksy i Kingi Jureckiej-Fiksa. Pod koniec wspólnej kariery zostali półfinalistami programu World of Dance i zostali zaproszeni do zatańczenia w Amerykańskiej wersji programu Mam talent. America’s Got Talent w Los Angeles (2019) Kamil, jest instruktorem rekreacji ruchowej ciagle rozwija się jako trener i choreograf, głównie z dr Ruudem Vermeji i Michałem Malitowskim. Zbierał doświadczenie teatralne w musicalu „Bodo”. Odgrywając role Witka przez okres prawie 3 lat na deskach teatrów w całej Polsce u boku Dariusza Kordka. Tworzył choreografie, do filmów, seriali, teledysków, występów na żywo. W większości z nich sam też występował. Od 2016 roku prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży razem z biurem podróży Kompas na Strefie Twórczej Dawida Kwiatkowskiego. Uczy indywidualnie tańca towarzyskiego, w systemie Pro-am, jego kursanci są finalistami wszystkich najważniejszych turniejów w Europie.
Magdalena Guzik

Magdalena Guzik

Instruktor

Rozwiń opis

Tancerka najwyższej międzynarodowej klasy “S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Vicemistrzyni Polski w 10-ciu tańcach, półfinalistka Mistrzostw Polski w stylu standardowym, zwycięzczyni Turnieju o Puchar im. Mariana Wieczystego w stylu standradowym, finalistka Grand Prix Polski, TOP44 Amateur Ballroom Blackpool Dance Festival oraz uczestniczka wielu zagranicznych turniejów tj. Dutch Open Assen czy UK Open Championships
Polina Petrishcheva

Polina Petrishcheva

Instruktor

Rozwiń opis

Tancerka najwyższej międzynarodowej klasy „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Bez opamiętania zakochana w tańcu, którym zajmuje się od najmłodszych lat. Choć pochodzi ze światowej stolicy baletu – Moskwy, to jednak Polska jest jej domem już od 17 lat. Polina ma na koncie wiele sukcesów w zarówno w Polsce jaki i na arenie międzynarodowej, m.in. Półfinał Mistrzostw Świata w 10 Tańcach, Vice mistrzyni Polski w 10 tańcach czy też II Miejsce na Otwartych Mistrzostwach Polski – Polish Open. Skuteczność jej umiejętności instruktorskich potwierdzają nie tylko uśmiechnięte twarze jej wychowanków, ale przede wszystkim wyniki. W ciągu ostatnich 4 lat w roli trenera, wychowała 3 mistrzów polski i jak zapowiada ma apetyt na kolejnych championów
Grzegorz Antosz

Grzegorz Antosz

Instruktor

Rozwiń opis

Tańcem Towarzyskim zajmuje się od zeszło 17 lat, przez ten czas wielokrotny finalista Turniejów Ogólnopolskich i Międzynarodowych takich jak m.in. Copenhagen Open oraz top 73 na Blackpool. Absolwent studiów pedagogicznych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi i młodzieżą. Konsekwentnie krok po kroku przekazuje wiedzę oraz doświadczenie zdobyte podczas pracy z najlepszymi trenerami na świecie. Ponad to trener własnej formacji, która w federacji WADF zajęła na podium m.in.: – I miejsce na Mistrzostwach Europy w Szczecinie – II miejsce na Mistrzostwach Polski w Bydgoszczy – II miejsce na Mistrzostwach Świata w Libercu – II miejsce na Mistrzostwach Świata w Płocku Na co dzień uśmiechnięty, energiczny i na zabój zamiłowany w tańcu.