fbpx

Założyciele AirDance Academy

Vladimir Sharapov swoją przygodę z tańcem rozpoczął już w wieku 7 lat.
Vladimir jest aktualnym Vice mistrzem  Polski.

Vladimir ma na swoim koncie:
Vladimir Sharapov 5 krotny mistrz Ukrainy , Akademicki Mistrz Europy ,
Top 30 rankingu WDSF
aktualny V-ce Mistrz Polski par zawodowych

Joanna Wargala CEO w GPP LONDON LLC właściciela Marki BeReady oraz AirDance App .

Prywatnie mama dwóch córek oraz aktywna tancerka PROAM . Od trzech lat intensywnie zaangażowana w taniec na rynku miedzynarodowym. Jako jedna z pierwszych rozpoczęła intensywną przygodę z ruchem ProAM zdobywając kilka najważniejszych tytułów.

Joanna ma na swoim koncie : srebrny medal z Blackpool , V-ce Mistrzostwo Europy WDC ProAM , Tytuł Mistrza Polski ProAM , WDC World Super Cup winner 2019 , oraz tytuł aktualnego mistrza Świata .

Obecnie promuję swoją nowa markę AIRDANCE App która jest innowacyjnym rozwiązaniem w zakresu mobilnej platformy lekcji online . Jej motto życiowe „Dobrze widzi się tylko sercem .Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu” -Antoine DE Saint-Exupery.

Kamil Kuroczko

Kamil Kuroczko

Tancerz, nauczyciel, choreograf

Rozwiń opis

Zaczynał naukę tańca towarzyskiego w Tarnobrzegu w szkole Tańca „Samba”, Doroty Chwałki i Aleksandra Furmana w wieku 16 lat. Po wyjeździe na studia do Krakowa, gdzie Na Uniwersytecie Ekonomicznym studiował rachunkowość i controlling, zaczął reprezentować klub ‪Idea Kraków‬ trenując pod okiem Janusza Białego, Andrzeja Suchockiego, Natalii Piecewicz. Tańcząc z Anna Siwek, dwukrotnie został finalistą Mistrzostw Polski w klasach. W 2014 roku w wieku 22 lat zadebiutował jako tancerz w programie „Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami” sezony II-V i X partnerując Honoracie Skarbek, Sylwi Juszczak-Arnesen, Magdalenie Lamparskiej, Joannie Opoździe i Magdzie Beredzie. Rozwijając swoje umiejętności w innych stylach tanecznych, razem z Sara Janicka w 2016, zdobyli tytuł mistrza polski w showdance Latin i mistrzów świata showdance Latin w Paryżu. W karierze sportowej wygrali Akademickie Mistrzostwa Polski w tańcach Latynoamerykańskich i zajęli top 49 msc na festiwalu Blackpool Dance festiwal w kategorii Dorośli (2018) na 303 pary. Trenując w Warszawie w Akademii Tańca pod okiem Marka Fiksy i Kingi Jureckiej-Fiksa. Pod koniec wspólnej kariery zostali półfinalistami programu World of Dance i zostali zaproszeni do zatańczenia w Amerykańskiej wersji programu Mam talent. America’s Got Talent w Los Angeles (2019) Kamil, jest instruktorem rekreacji ruchowej ciagle rozwija się jako trener i choreograf, głównie z dr Ruudem Vermeji i Michałem Malitowskim. Zbierał doświadczenie teatralne w musicalu „Bodo”. Odgrywając role Witka przez okres prawie 3 lat na deskach teatrów w całej Polsce u boku Dariusza Kordka. Tworzył choreografie, do filmów, seriali, teledysków, występów na żywo. W większości z nich sam też występował. Od 2016 roku prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży razem z biurem podróży Kompas na Strefie Twórczej Dawida Kwiatkowskiego. Uczy indywidualnie tańca towarzyskiego, w systemie Pro-am, jego kursanci są finalistami wszystkich najważniejszych turniejów w Europie.
Grzegorz Antosz

Grzegorz Antosz

Instruktor

Rozwiń opis

Tańcem Towarzyskim zajmuje się od zeszło 17 lat, przez ten czas wielokrotny finalista Turniejów Ogólnopolskich i Międzynarodowych takich jak m.in. Copenhagen Open oraz top 73 na Blackpool. Absolwent studiów pedagogicznych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi i młodzieżą. Konsekwentnie krok po kroku przekazuje wiedzę oraz doświadczenie zdobyte podczas pracy z najlepszymi trenerami na świecie. Ponad to trener własnej formacji, która w federacji WADF zajęła na podium m.in.: – I miejsce na Mistrzostwach Europy w Szczecinie – II miejsce na Mistrzostwach Polski w Bydgoszczy – II miejsce na Mistrzostwach Świata w Libercu – II miejsce na Mistrzostwach Świata w Płocku Na co dzień uśmiechnięty, energiczny i na zabój zamiłowany w tańcu.