fbpx

AirDance Christmas Ball

18-19th December 2021
Hotel Sangate

16-17.12.2021
Synergy Team Training Camp
by Karina Smirnoff, Maurizio Vescovo, Pasha Zvychaynyy, Polina Teleshova, Stefano Di Filippo, Andrea Ghigiarelli, Massimo Giorgianni, Leonid Pletnev, Maksym Bulanyy.

We start

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Opis wydarzenia

BE READY MASTERS CUP zostało stworzone z pasji do tańca, a przede wszystkim z misją dzielenia się tą niezwykłą pasją wśród każdego kto kocha taniec tak samo jak my.

Pragniemy zarażać ludzi miłością do sztuki poprzez wyrażanie swoich uczuć, emocji i wytrwałości w najpiękniejszej formie ruchu, której początki sięgają wielu milionów lat.

Naszym celem jest stworzenie międzynarodowego turnieju tańca, który po pewnym czasie będzie organizowany we wszystkich największych krajach na całym świecie, i stanie się wizytówką doskonałości, jakości oraz wspaniałych wrażeń dla wszystkich uczestników BE READY MASTERS CUP.

BE READY MASTERS CUP jest idealnym miejscem dla każdego tancerza, który swoje życie tak samo jak my poświęca dla tańca, i pragnie się wciąż rozwijać w tym wspaniałym kierunku.

To miejsce to nie tylko turniej tańca, to także miejsce rozwoju oraz doskonalenia siebie w trakcie międzynarodowych warsztatów tanecznych, którego prelegentami są niezwykli tancerze, trenerzy szkoleniowcy z największym doświadczeniem oraz najwyższą klasą osobowości tanecznej na całym świecie.